Art Studio Da
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Spa og afslapning Jacuzzi |
| Mad/Drikke Bar/ Lounge område | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Art Studio Da Salvador tilbyder en swimmingpool i Armacao område, 1 km fra Travessa Jardim de Ala.
Hotellet nyder godt af en førsteklasses placering tæt på Praia de Armacao. Vila Bahia ligger 2 km fra dette komfortable sted.
Have bar er et sted hvor man slapper af. Der er Ki - Mukeka Armacao og Sentollas inden for 7 minutters gang fra stedet.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Bar/ Lounge område
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Jacuzzi
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i et Art Studio Da hotel?
Et Art Studio Da hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Art Studio Da hotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Art Studio Da hotel ved 12:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Art Studio Da hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Art Studio Da hotel er 61$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder hotellet?
Der er en swimmingpool på hotellet.